Skip to main content
 • MojeID

  MojeID

  Klienci Banku Spółdzielczego w Dobrzeniu Wielkim mogą potwierdzać swoją tożsamość online za pomocą mojeID - usługi dostarczanej przez KIR.

  mojeId

  czym jest mojeID?

  mojeID - bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online jest już dostępne w Bankach Spółdzielczych Grupy BPS. Uruchamiamy je wraz z Profilem Zaufanym, który jest metodą potwierdzania tożsamości w systemach elektronicznej administracji. Można powiedzieć, że Profil Zaufany zastępuje własnoręczny składany na papierze. Dzięki temu, wiele spraw urzędowych można załatwić bez wychodzenia z domu.

  Umożliwia realizację wszelkich formalności, które dotychczas wymagały osobistego uwierzytelnienia danych drogą elektroniczną. Dzięki mojeID nie trzeba udawać się np. do urzędu, ubezpieczyciela, dostawcy energii, placówki medycznej czy firmy telekomunikacyjnej, by sfinalizować umowę lub podpisać dokumenty.

  mojeID to rozwiązanie, które bardzo ułatwia życie. Za pomocą kilku kliknięć pozwala w bezpieczny sposób na weryfikację tożsamości, bez konieczności wstawania z kanapy, w zaciszu domu, na dowolnym urządzeniu i w dogodnym czasie.

   

  Dlaczego warto?

  PROSTOTA I UŻYTECZNOŚĆ - mojeID oparte jest o Twoją bankowość elektroniczną. Usługa działa w każdym miejscu i dla każdego procesu tak samo.
  Bezpieczny sposób na weryfikację tożsamości na dowolnym urządzeniu i w dowolnej chwili
  Bezpieczeństwo - zawsze wiemy, co i komu przekazujemy, ponieważ każdorazowo przekazanie danych wymaga Twojej akceptacji
  Wygoda i komfort korzystania

  Bank Spółdzielczy w Dobrzeniu Wielkim
  ul. Opolska 3
  46-081 Dobrzeń Wielki

  tel/fax +48 77 4696542
  tel. +48 77 4696543

  Godziny urzędowania banku:
  poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
  bezpośrednia obsługa kasowa: 8:00 - 15:30